I Maraton Górski im. Wiesława Ślawskiego
15 czerwca 2021
„Kwitną wiśnie”- święto kultury japońskiej
18 czerwca 2021

VI Dni Gminy

Stare Bogaczowice zapraszają na swoje święto!
19 czerwca od godz. 15:00, na Stadionie sportowym, odbędą się Dni Gminy Stare Bogaczowice. Organizatorzy zaplanowali ogrom atrakcji, a wśród nich – pokaz iluzjonisty, występ sportowy kluby Taekwon-Do Taipan, freestyle football show w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego, pokaz zumby, animacje i gry dla dorosłych z nagrodami oraz muzyka na żywo. Gwiazdami wieczoru będą: Skolim i Kubańczyk. O godz. 22:00 odbędzie się widowiskowy pokaz ognia w wykonaniu Fire Trio Teatr Avatar. Imprezę zakończy dyskoteka pod chmurką, która potrwa do północy.
Dni Gminy Stare Bogaczowice to prawdziwy raj dla dzieci i młodzieży! Tego dnia czekają na nich bezpłatne dmuchańce oraz liczne animacje prowadzone przez Kamayu-Art, a także efektowne pokazy szczudlarzy.  Organizatorzy przygotowali również strefę maluszka, w której odnajdą się najmłodsze dzieci. Na wszystkich gości czeka swojskie jedzenie, orzeźwiające napoje, lody i liczne słodkości.
Podczas Dni Gminy Stare Bogaczowice, w godz. 15:00-17:00, będzie można zaszczepić się w mobilnym punkcie szczepień. Chętni, bez wcześniejszej rejestracji, mogą skorzystać z jedno-dawkowej szczepionki Johnson&Johnson.


Dokumenty do pobrania: