II Turniej Rycerski pod Zamkiem Cisy
29 lipca 2019
Zakończyliśmy warsztaty artrecyklingowe
31 lipca 2019

V VAG Wałbrzych nad Zalewem w Starych Bogaczowicach

W pierwszy weekend sierpnia, nad zalewem w Starych Bogaczowicach, odbędzie się kolejna edycja cyklicznej imprezy motoryzacyjnej VAG Wałbrzych. W tym roku jest to już piąta edycja, z czego druga organizowana w Starych Bogaczowicach.

Organizatorzy przygotowali szereg konkursów i zawodów, w których każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zdolności związanych z motoryzacją. W programie przewidziane również konkursy dla mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice. Najlepsi zostaną nagrodzeni motoryzacyjnymi niezbędnikami. Cały weekend będzie też wypełniony atrakcjami dla widzów, tj. pokazy sprzętu car-audio, pokazy samochodów z zawieszeniem pneumatycznym, czyli tzw. air-ride, stoisko z gadżetami i inne, a przede wszystkim możliwość zapoznania się z głównym elementem imprezy czyli pojazdami uczestników. Są to nie tylko pojazdy modyfikowane, ale także klasyczne. Każdy uczestnik obiera sobie pewien kierunek swoich prac modyfikacyjnych i w tym kierunku podąża, co pozwala zaprezentować całą gamę różnorodnych trendów.
Impreza trwa w dniach od 2 do 4 sierpnia, natomiast jej główna część przewidziana jest na sobotę i zaczyna się już od godziny 11:00. O godz. 14:30 odbędą się konkursy dla mieszkańców Gminy Stare Bogaczowice z atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników.
Organizatorzy zapraszają wszystkich– nie tylko miłośników grupy VAG, ale także rodziny z dziećmi oraz wszelkie osoby zainteresowane tematem motoryzacji, ponieważ każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie.