GODZINY OTWARCIA
14 czerwca 2024
Atrakcje – wakacje – lipiec
26 czerwca 2024

DNI GMINY za nami

Dni Gminy Gmina Stare Bogaczowice to coroczne wydarzenie,które przyciąga mieszkańców oraz gości z okolicznych miejscowości. W tym roku Główna gwiazdą imprezy był popularny zespół Skaner , który rozgrzał publiczność swoimi energetycznymi występami. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje , w tym gry i zabawy prowadzone przez grupę Kamayu Art , która specjalizuje się w kreatywnych animacjach i warsztatach dla dzieci.

Przedszkolaki Spod Trójgarbu przedstawiły przygotowany przez siebie program artystyczny. Młodzi artyści z przedszkola zaskoczyli zgromadzoną publiczność swoją energią, zaangażowaniem i talentem wywołując uśmiechy i wzruszenie u widzów.

Jednym z głównych punktów programu był turniej sołectw, który wzbudził wiele emocji i zdrowej rywalizacji wśród uczestników. Reprezentacje poszczególnych sołectw rywalizowały w różnych konkurencjach sportowych i wymagających wiedzy o gminie. Na zwycięzców czekała nagroda w postaci wyjazdu do PRAGI. Po zaciętej walce zwyciężyło Sołectwo Struga i Sołectwo Chwaliszów z tą samą ilością punktów.

Wieczór zakończyła dyskoteka pod chmurką.

Kiedy zapadł zmrok , wszyscy obecni mieli okazję podziwiać spektakularny taniec z ogniem. Artyści zaprezentowali widowiskowy pokaz. Ich umiejętności i synchronizacja ruchów z płomieniami stworzyły niezapomniane wrażenia, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników .