KINO PLENEROWE
2 września 2019
Niezapomniana lekcja historii.
4 września 2019

Teatr Zdrojowy: uczymy grać na instrumentach!

Atrakcyjne, indywidualne zajęcia pozalekcyjne, korepetycje.

Zajęcia indywidualnej nauki gry na instrumentach to przeciwwaga dla promowanych przez współczesny świat szybkich i łatwych zwycięstw bez specjalnego wysiłku. Przyszły instrumentalista dowie się, ile czasu i osobistego wysiłku i zaangażowania musi poświęcić doskonaleniu swojej gry, dzięki czemu nauczy się szanować pracę innych i doceniać prawdziwą sztukę. Granie na instrumencie jest treningiem dla ciała, uczuć i psychiki. Wszystkie te sfery są wzmacniane i rozwijane, co przynosi korzyści także w innych działaniach np. nauce czy twórczości. Nauka gry na instrumencie jest konstruktywnym sposobem spędzania czasu, perspektywicznie przyzwyczaja do występów na scenie, daje wiarę w siebie i uwrażliwia na piękno.

Badania naukowe dowodzą, że gra na instrumencie w wieku wczesnoszkolnym, przenosi się na niezwiązane z muzyką obszary, co znacznie ułatwi poprawę wyników w nauce pozostałych przedmiotów. Poszerza pamięć, uczy koncentracji uwagi, rozbudza kreatywność, poprawia koordynację ruchową, pomaga wyrażać emocje i przynosi relaks.

Wybierając zatem zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, warto wziąć pod uwagę korzyści i sensowność spędzania wolnego czasu, pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej.

Wałbrzyska Szkoła Talentów zaprasza na indywidualne zajęcia nauki gry na: fortepianie, skrzypcach, flecie, gitarze, akordeonie także do Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie – Zdroju.

Nauczyciele:

Eliza Więcławska (fortepian)

Jadwiga Szeligowska (fortepian)

Ewa Bardzik (fortepian)

Danuta Futyma (fortepian, skrzypce)

Justyna Misterka (gitara)

Joanna Kowalska (akordeon, fortepian)

Tomasz Szeligowski (flet)

Informacje i zapisy:

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

wst@wok.walbrzych.pl

tel. 74 667 09 53 lub 74 640 99 15