Fotorelacja z Jarmarku Wielkanocnego 13-14 kwietnia 2019
15 kwietnia 2019
Życzenia Wielkanocne
19 kwietnia 2019

Medaliści ze Starych Bogaczowic

Dostaliśmy dzisiaj taką wiadomość od Trenera bogaczowickiej sekcji Taekwondo:

            
„Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Taekwondo odbyły się 6 kwietnia w Kątach Wrocławskich. Udział wzięło 661 zawodników z całego kraju w tym 20 zawodników z sekcji Kluby Taekwondo TAIPAN Stare Bogaczowice.
Miło mi poinformować, że wróciliśmy w mnóstwem medali… A  oto Nasi medaliści:

Filip Wiśniewski medal brązowy, Edytka Wojdała medal brązowy, Jakub Bankowski medal brązowy, Basia Wiącek medal złoty oraz brązowy, Antoni Twardzik medal srebrny, Oliwier Bielawski medal srebrny, Antonina Wiącek medal złoty, Brajan Krynda medal złoty, Jakub Szczypek medal srebrny, Kinga Krynda medal brązowy, Aleksander Czarnecki medal brązowy, Dawid Kusiak medal brązowy, Hania Włochal medal srebrny, Sebastian Szczypek medal srebrny. Również pozostali zawodnicy pokazali ogromne umiejętności oraz ogromne serce. Przyznać należy, że rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie tym bardziej wszystkim należą się ogromne gratulacje i brawa. Jestem ogromnie dumny ze Wszystkich Zawodników. Dziękuję również Rodzicom za wsparcie oraz pomoc. Podziękowania śle także Dyrekcji Gminnego Centrum za okazaną pomoc i specjalne uściski dla Pani Eli za Jej cierpliwość do nas… Mamy Mistrzów oraz Wicemistrzów Polski. A za rok myślę, że będziemy mieli pierwszych reprezentantów Kraju z Naszej Gminy. Jarek Włochal III dan…”
OGROMNE BRAWA DLA MEDALISTÓW I GRATULACJE DLA PANA JARKA! Ten niezwykły człowiek zaraził swoją pasją już dziesiątki mieszkańców naszej Gminy. WIELKIE BRAWA!!! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy